Koźmin, ul. Tysiąclecia 6a

tel: 510 110 418

  Krotoszyn, Rynek 2

tel: 518 348 471

Rezerwacja

Organizacja imprez okolicznościowych

Organizacja imprez okolicznościowych od samego początku działalności stała się naszą domeną. Nasze doświadczenie w tej branży pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, a przytulne wnętrze sali naszej Restauracji każdemu umili czas spędzony na przyjęciu.

Aby zarezerwować salę Restauracji prosimy o pytanie przy barze bezpośrednio w Restauracji lub poprzez kontakt telefoniczny: 510 110 418

Wesela

Wesele jest to najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka, jednak również i bardzo stresujący. Każdemu zależy na tym by ta chwila była wyjątkowa i spełniła wszelkie oczekiwania Młodej Pary. Dlatego zorganizujemy Twoją uroczystość i zagwarantujemy zarówno wspaniały wystrój sali który zapewne niejednej osobie zaprze dech w piersi jak i smaczne potrawy które pozwolą nacieszyć żołądek każdego gościa weselnego.

Komunie

Przyjęcie Najświętszego Sakramentu - oczekiwana chwila przez nasze słodkie pociechy, która powinna sprawić by nasze dzieci poczuły się przy niej najbardziej wyjątkowo. Tak też możemy to państwu zagwarantować, wystrój sali, smakowite potrawy, oraz profesjonalna obsługa sprawi zachwyt na niejednej młodej twarzy.

Pogrzebiny

Sala w naszej Restauracji pozwoli zorganizować pogrzebiny do około 160 osób. Wystarczy do nas zadzwonić a my zajmiemy się rezerwacją sali oraz przygotowaniem smacznego obiadu wraz z kawą i świeżym ciastem. Nasza profesjonalna obsługa będzie do państwa dyspozycji i zadba by wszyscy goście wyszli zadowoleni.

Osiemnastki

Wkroczenie w dorosłość to chwila przy której każdy "dojrzały" człowiek, chciałby móc się pokazać od najlepszej strony. Dlatego też to my możemy państwu zagwarantować że moment ten spełni oczekiwania każdego osiemnastolatka. Zabawa do białego rana, znakomite cieszące oko potrawy, profesjonalna obsługa oraz nastrój w naszej sali sprawi że ten dzień stanie się niezapomniany na długie lata.

Chrzciny

W życiu chrześcijańskim chwila chrztu pozostaje już w nas do końca życia. Rolą rodziców oraz rodziców chrzestnych jest zadbanie nie tylko o nowego członka rodziny, ale również o wyśmienite przyjęcie dla gości. By ten moment był niezapomniany i niezwykle radosny pozwól nam zorganizować tę uroczystość. Proponujemy wystrój sali i przepiękną kołyskę, która nada nastrój tak wyjątkowym dniu naszego maleństwa.

Imprezy okolicznościowe

Urodziny, imieniny czy rocznica członka rodziny jest czasem niepowtarzalną okazją do spotkania się ze znajomymi czy rodziną. W dzisiejszych czasach mamy jednak coraz mniej czasu na zrobienie małego przyjęcia "chociaż by w domu". W sali naszej Restauracji możemy zorganizować nawet najmniejsze przyjęcie z gwarancją dyskrecji poprzez oddzielenie stolików gości od pozostałej części Restauracji.

Konferencje

Dbanie o pracowników swojej firmy jest równie ważne jak o rezultaty finansowe. Nic tak nie zbliża „kolegów z pracy” jak wspólne przyjęcie w miłej atmosferze. Proponujemy Państwu przygotowanie posiłków z rezerwacją stolików podczas firmowej imprezy, integracji pracowników, firmowej wigilii czy szkoleń pracowniczych.

Gdzie jesteśmy?

UL. TYSIĄCLECIA 6A
KOŹMIN WIELKOPOLSKI

RYNEK 2
KROTOSZYN

Godziny otwarcia

Poniedziałek
12:00 – 18:00
Wtorek - Niedziela
12:00 – 18:00

© 2024 Zachwiany Kociołek | Koźmin Wielkopolski i Krotoszyn