Koźmin, ul. Tysiąclecia 6a

tel: 510 110 418

  Krotoszyn, Rynek 2

tel: 518 348 471

O nas

Poznaj naszą firmę

Nasza historia

Firma La Catering istnieje od 2009 roku

Nasza firma zajmuje się organizacją imprez dla firm oraz osób prywatnych. Wesela, komunie i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe są naszą specjalnością. Naszym doświadczeniem dzielimy się z Klientami podczas bankietów, szkoleń czy firmowych obiadów.

Witamy na świecie malusińskich podczas chrzcin, dla nieco starszych dzieci przygotowujemy komunie oraz wprowadzamy ich w dorosłość podczas osiemnastek. Dobra zabawa i uśmiech na twarzy to nasza wizytówka. Wieloletnie doświadczenie sprawiło że firma cieszy się dużą sympatią oraz powodzeniem.

Firma La Catering Koźmin Wielkopolski

Bistro La Catering

Od początku działalności firmy naszym marzeniem było stworzenie miejsca gdzie będziemy mogli na co dzień dzielić się z innymi pasją do gotowania i przyrządzania pysznych dań. W 2016 roku udało się nam otworzyć lokal, w którym każdy może na co dzień skorzystać z talentu naszych kucharzy.

Miejsce nazwane Bistro La Catering oferowało domowe obiady w niskiej cenie, a przede wszystkim dynamiczne menu. Codziennie inne dania główne sprawiły że posiłki przestały być monotonne i okazały się świetnym wyborem dla wszystkich Klientów.

W lokalu umożliwialiśmy też organizacje wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych. Dla naszych gości przygotowywaliśmy smaczne potrawy, tworzyliśmy miłą atmosferę i rezerwowaliśmy pojedynczy stolik lub całą salę maksymalnie do 45 osób.

Restauracja Zachwiany Kociołek

Stworzenie Bistro pokazało nam jak ważny jest czas dla człowieka w dzisiejszym życiu. Dania przygotowywane na zamówienie i organizacja nawet najmniejszych przyjęć cieszyły się coraz większą popularnością. Niestety problemem Bistro La Catering była wielkość lokalu.

Rok po otwarciu Bistra postanowiliśmy zainwestować w miejsce gdzie będzie można zorganizować huczne wesele, przyjęcie dla dużej firmy i na co dzień częstować gości posiłkami. Powstała koncepcja Restauracji Zachwiany Kociołek. Przestronny lokal, jasne wnętrze i domowa atmosfera to atuty naszej restauracji. Serwujemy tu nie tylko codziennie inne danie, ale również desery i kawę, a w okresie letnim desery lodowe. Więcej o działalności Restauracji przeczytasz stronie 
o restauracji.

Gdzie jesteśmy?

UL. TYSIĄCLECIA 6A
KOŹMIN WIELKOPOLSKI

RYNEK 2
KROTOSZYN

Godziny otwarcia

Poniedziałek
12:00 – 18:00
Wtorek - Niedziela
12:00 – 18:00

© 2024 Zachwiany Kociołek | Koźmin Wielkopolski i Krotoszyn