Koźmin, ul. Tysiąclecia 6a

tel: 510 110 418

  Krotoszyn, Rynek 2

tel: 518 348 471

Restauracja

Domowe obiady w smacznym wydaniu

Zachwiany Kociołek

Witamy w Restauracji, w której oderwiesz się od nudnych, codziennych posiłków. Zjesz smaczne domowe obiady lub wyśmienite dania ze świata kuchni. Wszystko dzięki dynamicznemu menu gdzie każdego dnia znajdują się inne dania w przyzwoitych niskich cenach. Dodatkowo sala naszej Restauracji jest w pełni przystosowana do organizacji wszelakich imprez okolicznościowych czy uroczystości.

Złóż zamówienie telefonicznie

Cenimy komfort każdego Klienta dlatego istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie na konkretną godzinę. Wystarczy wybrać dania z oferty, umówić się na wybraną godzinę, a my przygotujemy je specjalnie na Twoje przybycie. Gotowe zamówienie możemy także przygotować do odbioru na wynos.
Opakowanie jest dodatkowo płatne jedynie 50 groszy.

Dowóz zamówień zapewniamy na terenie Koźmina bezpłatnie jeżeli łączna kwota zakupów przekroczy 10 złotych. Dowozimy od poniedziałku do soboty w godzinach od 12:00 do 16:00.
Mile widziany odbiór osobisty.

Rezerwacja stolików lub sali

Jako firma cateringowa organizujemy również wszelkiego rodzaju przyjęcia i imprezy okolicznościowe. Przygotujemy dla gości smaczne potrawy, stworzymy miłą atmosferę i zarezerwujemy pojedynczy stolik lub całą salę maksymalnie do 160 osób. Będąc w restauracji prosimy zapytać o wolny termin i omówimy szczegóły osobiście.

Polecamy codziennie inne dania

Każdego dnia serwujemy 3 różne dania główne w atrakcyjnych przedziałach cenowych, świeżą zupę oraz pyszne ciasto na deser. Jadłospis naszego bistro gwarantuje codziennie inne dania i dodatki do posiłku również dla naszych najmłodszych gości. Aktualne menu w obecnym tygodniu znajduje pod tym linkiem oraz na naszej stronie Facebook.

Gdzie jesteśmy?

UL. TYSIĄCLECIA 6A
KOŹMIN WIELKOPOLSKI

RYNEK 2
KROTOSZYN

Godziny otwarcia

Poniedziałek
12:00 – 18:00
Wtorek - Niedziela
12:00 – 18:00

© 2024 Zachwiany Kociołek | Koźmin Wielkopolski i Krotoszyn